Regulamin porad on-line

Informacja o zasadzie realizacji konsultacji on- line /drogą internetową /

Krok 1. Wypełnij formularz (zakładka “KONSULTACJE ON-LINE”).

Krok 2. Po wysłaniu wypełnionego formularza i załączonej dokumentacji otrzymają Państwo informację o tym, czy konsultacja internetowa mieści się w zakresie usług świadczonych w gabinetach.

W przypadku braku odpowiedzi w ciągu tygodnia od wysłania zapytania prosimy o kontakt poprzez e-mail na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krok 3. Po otrzymaniu maila zwrotnego z informacją o możliwości konsultacji internetowej, proszę o dokonanie wpłaty w wysokości 150 PLN na konto:

Nr konta PKO BP II /O Bydgoszcz
81 1020 1475 0000 8402 0019 8093

Gabinety Lekarskie Marina House

85 – 097 Bydgoszcz

Ul. Jagiellońska 36A

Krok 4. Oczekuj opinii*.

*Opinia zostanie wysłana w ciągu trzech dni na wskazany przez Państwa e-mail, a rachunek na podany przez Państwa adres . Po wydaniu opinii w razie ewentualnych pytań można je zadać w ciągu 14 dni od zgłoszenia. Korespondencja po tym terminie będzie traktowana jako nowa konsultacja.

Zastrzegamy, że porada ma charakter informacyjny, nie jest to badanie lekarskie. Jedynie w wyjątkowych sytuacjach można tą drogą uzyskać kwalifikacje do leczenia. W pełni wiarygodnej i kompletnej konsultację udzielamy podczas osobistego spotkania w gabinecie.