DZIAŁANIA

Realizacja naszych usług medycznych jest  oparta na profesjonalizmie i wysokiej jakości. Zaufanie   i dobra relacja między Pacjentem a lekarzem jest podstawowym czynnikiem  naszego  leczenia.

DOŚWIADCZENIE

Tworzymy grono znanych i cenionych specjalistów, którym z ufnością możesz powierzyć swoje zdrowie.

SKUTECZNOŚĆ

Nasza wiedza jest  najskuteczniejszych narzędziem  w walce z  Twoją  chorobą.

Chemioterapia jest jedną z podstawowych metod leczenia nowotworów. Polega na podawaniu Pacjentowi specjalnych leków, które nazywane są cytostatykami lub lekami cytostatycznymi.

Celem chemioterapii jest niszczenie komórek nowotworu złośliwego zlokalizowanych w guzie pierwotnym oraz ognisk przerzutowych ,które rozprzestrzeniają się do różnych części organizmu poprzez układ krwionośny i chłonny .W zależności od typu nowotworu, stadium jego zaawansowania oraz kondycji Pacjenta, chemioterapia może być samodzielnym sposobem leczenia lub stanowić ogniwo leczenia skojarzonego z radioterapią i chirurgią onkologiczną.Niekiedy chemioterapię stosuje się również w przypadkach zaawansowanych nowotworów w celu złagodzenia objawów choroby i przedłużenia życia chorego .Chemioterapia jest podawana na kilka sposobów: doustnie w postaci tabletek, kapsułek lub płynów, w formie zastrzyku dożylnego lub kroplówki. Wiele różnych farmaceutyków znajduje zastosowanie w chemioterapii, a każdy z nich atakuje komórki nowotworowe w inny sposób. Dlatego najczęściej podaje się kombinację kilku leków dla zwiększenia efektywności leczenia.